خانه / فیش و تبدیل / BNC / خرید انواع کانکتور BNC

خرید انواع کانکتور BNC

درباره‌ی فیش و اتصال BNC

BNC پرسی
BNC پرسی

فیش یا کانکتور BNC گونه‌ای از سوکت است که دو درگاه / پورت گوناگون را به یکدیگر وصل می‌کند و در مدل‌هایی مانند کوئیک، BNC پیچی و BNC پرسی ارائه می‌گردد. یکی از کاربردهای فیش‌های بی‌ان‌سی افزون بر کارایی های دیگر در ابزراهای رادیویی، آزمایشگاهی، ویدیویی و شماری از شبکه‌های رایانه‌ای، استفاده در دوربین‌های مداربسته آنالوگ است. فیش BNC در دو نوع نری و مادگی موجود است و برای دریافت تصاویر VIDEO از دوربین‌های مداربسته به‌کار می‌رود. از فیش نری BNC برای اتصال به مادگی BNC موجود در پشت دستگاه بهره برده می‌شود. در واقع شاید برخی فیش BNC را به نام فیش دوربین مداربسته بشناسند.

BNC پرسی، پیچی، لحیمی

کانکتور BNC پیچی
کانکتور BNC پیچی

برای اتصال های BNC دوربین‌های مداربسته شیوه‌های گوناگونی وجود دارد. برای نمونه شیوه‌ی متصل کردن کابل‌های کواکسیال به کانکتور BNC، به‌شدت دارای اهمیت به ویژه در سیستم‌های مداربسته است. به این دلیل که در صورتی که اتصال به خوبی انجام نپذیرد، موجب مشکلاتی مانند اتصال کوتاه، قطع شدن و کاسته شدن از سیگنال و قطعی تصویر شود.

در کانکتورهای پیچی از لحیم برای وصل کردن مغزی و سپس از پیچ موجود روی کانکتور برای اتصال خوب به شیلد بهره برده می شود. BNC لحیمی و پیجی کمی زمان‌بر بوده ولی در صورتی که به خوبی انجام شود تحمل وزن بیش‌تری را دارد. برخی برای کوتاه‌تر شدن زمان از اتصال BNC پرسی بهره می‌برند که نیاز به هویه ندارد ولی باید دستگاه ویژه ی پرس (آچار) BNC در دسترس باشد.

مشکلات اتصالBNC

سه راهی BNC
سه راهی BNC

در کل هرگونه اتصال در میان کابل‌های کواکسیال باعث کاش سیگنال داده ها بر پایه ی  دسیبل می گردد. در نتیجه خوب انجام ندادن اتصال BNC باعث می شود که با کاهش و افت سیگنال به گونه ی افزاینده روبرو شویم.

همچنین تکان های شدید و کشیدگی ها می تواند باعث جدا شدن فیش یا کانکتور BNC گردد
یا چفت نشدن خوب مغزی BNC در درون فیش یا کانکتور BNC باعث بیرون آمدن یا بیش از اندازه فرو رفتن مغزی در کانکتور می گردد.
—-

خرید انواع کانکتور BNC (فیش و تبدیل BNC قیمت همکار)

تبدیل نری AV به نری BNC<<خرید اینترنتی از فروشگاه چیستا

تبدیل ۲ به ۱ یا سه‌راهی BNC <<خرید اینترنتی از فروشگاه چیستا 

 تبدیل مادگی BNC به نری AV <<خرید اینترنتی از فروشگاه چیستا

 فیش BNC نری پرسی <<خرید اینترنتی از فروشگاه چیستا

فیش BNC نری پیچی <<خرید اینترنتی از فروشگاه چیستا

برای خرید انواع کانکتور BNC فیش و تبدیل، در اندازه های جزیی و تک خرید، یا عمده و کلی با قیمت همکار می‌‎توانید از طریق فروشگاه اینترنتی شعبه ۱ ما فروشگاه لوازم الکترونیک و رایانه چیستاالکترونیک اقدام نموده یا مستقیما با بخش پشتیبانی ما در تماس باشید: ۰۷۱۳۲۳۶۱۱۷۸ —  ۰۷۱۳۲۳۵۴۷۶۴

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × یک =