خانه / شارژر موبایل / شارژر و عمر باتری گوشی موبایل

شارژر و عمر باتری گوشی موبایل

کوتاه درباره شارژر و عمر باتری گوشی

امروز با پیشرفت فناوری و تکنولوژی در هر خانه شمار فراوانی گوشی همراه موبایل یا تبلت یا نوت بوک وجود دارد و هر کس با این دستگاه ها و شارژر و عمر باتری گوشی موبایل و تبلت و .. درگیر است. سوختن و از کار افتادن شارژر گوشی موبایل چیزی معمول است و البته از کار افتادن و یا بد کار کردن باطری گوشی موبایل و تبلت و .. نیز از دیگر مشکلات همیشگی است که همگان با آن سرو کار دارند. بررسی عواملی که باعث این مشکلات می شود می تواند ما را در این زمینه روشن سازد تا با آگاهی از این مشکلات جلوگیری کنیم.

آمپر و شدت جریان شارژر

یکی از مهم ترین گزینه ها و مشخصات فنی که باید در هنگام تهیه و خرید شارژر گوشی موبایل در نظر داشت آمپر یا شدت جریان خروجی است. شما باید پیش از هر چیزی نوشته ها و مشخصات فنی روی باتری درون گوشی را مطالعه فرمایید. برق بیش تر گوشی های موبایل ۵ ولت است ولی آمپر آن ها می تواند ۱A یا ۲A باشد. شما باید به دقت این بخش از باتری را مورد بررسی قرار دهید و با توجه به آن اقدام به خرید شارژر نمایید. رابطه ی شارژر و عمر باتری از این موضوع می تواند ریشه بگیرد. در صورتی که این مشخصات را به درستی در نظر نگیرید ممکن است به عمر باطیر آسیب برسانید و گوشی شما زودتر شارژ تمام کند و…

برای نمونه اگر شارژر شما ۲ آمپر باشد مدت زمان شارژ شدن گوشی بسیار کم تر از شارژ نمودن گوشی موبایل با شارژر ۱ آمپر است.

انواع شارژر گوشی موبایل  و تبلت

شارژر ها در انواع گوناگون هستند. شارژر ها می توانند شارژرهای USB باشند که یک خروجی USB داشته و به پریز بزر متصل می گردند و با کابل شارژ USB به گوشی متصل می شوند – یا شارژر هایی هستند که یک تکه بوده و بدون نیاز به کابل شارژر مستقیم به گوشی متصل می شوند – همچنین شارژر هایی فندکی ماشین به فندکی خودرو وصل شده و بدون نیاز به برق ۲۲۰ شهری با بهره گیری از برق خودرو گوشی و تبلت و .. را شارژ می کنند. در اینجا به شارژر و عمر باتری گوشی پرداختیم.

فروش انواع شارژر به صورت اینترنتی و تلفنی

شعبه ی یکم از فروشگاه ما یعنی چیستا الکترونیک به صورت اینترنتی و تلفنی اقدام به فروش انواع شارژر گوشی موبایل در کیفیت های گوناگون کرده است. شما می توانید با کلیک روی لینک های زیر به فروشگاه اینترنتی وارد شده و اقدام به سفارش آنلاین کنید یا تنها با یک تماس تلفنی با همکاران ما در بخش پشتیبانی به صورت تلفنی و واریز کارت به کارت خرید خود را انجام دهید:

شماره های تماس با پشتیبانی چیستا الکترونیک

۰۷۱۳۲۳۶۱۱۷۸۰۷۱۳۲۳۵۴۷۶۴

شارژر موبایل و تبلت  (۶ کالا وجود دارد )

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × یک =